O firmie

BONSAI

BONSAI PROJEKT – SPRZEDAŻ – REALIZACJA
Jesteśmy Autoryzowanym przedstawicielem flagowych firm które są Liderami na rynku kostki brukowej. Firma Bonsai oferuje Państwu ponad dwa tysiące wyrobów betonowych: kostki brukowej, obrzeży, krawężników, palisad, płyt tarasowych, ażurów, płyt ceramicznych itp.

Specjalizujemy się w aranżacji NAWIERZCHNI Z KOSTKI BRUKOWEJ oraz jej układaniu. Swoje usługi świadczymy przede wszystkim dla klientów indywidualnych, ale również przedsiębiorstw i sektora publicznego. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem najwyższej jakości produktów brukarskich firmy Bruk – Bet Polbruk, Drewbet, Libet. Naszą działalność prowadzimy na terenie całego kraju.

KOSTKA BRUKOWA

Właściciele posesji, tak prywatnych, jak i publicznych czy firmowych, zdają sobie sprawę, że ważne jest nie tylko piękne wnętrze budynku, ale także całe jego otoczenie. Dlatego coraz częściej widzimy pięknie urządzone i zagospodarowane podwórka, podjazdy, chodniki, place, parkingi, które wyłożone są kolorową kostką brukową. Jej dekoracyjność oraz praktyczność i trwałość jest znakomita. Do wyboru mamy całą paletę kształtów, kolorów i materiałów wykonania.

PODJAZDY I CHODNIKI

Place przy posesjach pełnią nie tylko rolę użytkową, ale także reprezentacyjną. Muszą zatem pasować do stylu, w jakim jest wybudowany dom oraz jego obejście. Wykonuje je się dokładnie z takiego samego materiału jak podjazdy. Najczęściej stosowanymi materiałami na place przydomowe jest kostka brukowa i kamienna, kamień naturalny i cięty np. granit, a także różnego typu kruszywa i grysy. Wszystkie materiały przeznaczone na budowę placy przydomowych powinny spełniać z góry określone wymagania, które decydują o ich przeznaczeniu. Dlatego też kluczową rolę w bezpiecznym i wygodnym poruszaniu się tak ludzi, jak i pojazdów jest odpowiednio dopasowana do przeznaczenia gładkość powierzchni. Nie może być ona zbyt ślizga na skutek opadu deszczu czy śniegu.

PRZEZNACZENIE

W zależności od przeznaczenia place przy posesjach mogą być przystosowane: wyłącznie do ruchu pieszych, wtedy charakteryzują się niską wytrzymałością na nacisk, samochodów osobowych, o podwyższonej wytrzymałości, ruchu pojazdów ciężkich, o maksymalnej wytrzymałości na nacisk. Aby nawierzchnie były prawidłowo użytkowane należy także pamiętać o odprowadzeniu z nich nadmiaru wody podczas opadu deszczu. Uzyskuje się to po przez precyzyjne dobranie spadków nawierzchni i kierowanie wody opadowej w konkretnie przewidziane miejsce.

W odpowiedzi na oczekiwania Klientów zapewniamy: – profesjonalne doradztwo – indywidualne podejście do projektu – kreatywność – terminowość

SPRZEDAŻ KOSTKI BRUKOWEJ

Jednym z flagowych produktów naszej firmy jest kostka brukowa betonowa. W naszym asortymencie znajdą Państwo jej rozmaite barwy, kształty i wzory. Staramy się, aby nasze produkty spełniały oczekiwania szerokiego grona klientów, dlatego w naszej ofercie znajduje się kostka brukowa o rożnych stylach: – klasyczna, np. Starobruk – idealnie nadaje się dla tych, którzy cenią tradycyjne formy – nowoczesna z kolekcji Bruk i Modern Line – doskonale sprawdzi się w modernistycznej przestrzeni, dzięki geometrycznym kształtom umożliwiającym tworzenie nowoczesnych wzorów, w których dominują proste linie. Nasza kostka brukowa występuje również w kilku rodzajach powierzchni: standardowej, płukanej, colormix i postarzanej. Produkty powstały w oparciu o innowacyjne technologie, dlatego są wyjątkowo trwałe i funkcjonalne. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość produktu i jesteśmy przekonani, że oferowana przez nas betonowa kostka będzie wyjątkowo prezentowała się zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i ogrodzie, nadając im niepowtarzalny charakter.

WSPÓŁPRACA : LIBET, BRUK-BET, POLBRUK, SEMMERLOCK

 

PPHU Bonsai

46-203 Kluczbork , ul. Byczyńska 120

NIP 751 162 55 61

biuro@bonsai.info.pl

0
+
MILLION CUSTOMERS
0
+
TEAM MEMBERS
0
HR
SUPPORT AVAILABLE
0
+
CUP OF COFFEE
0
%
POSITIVE REVIEWS